Natuurlijk in balans
met een moment voor jezelf

Kies een vestiging in jouw buurt

Gevel massagesalon en beautysalon Weleda City Spa Den Haag

Den Haag

Aert van der Goesstraat 27 ,  06 45 26 49 91 Vestigingsgegevens
  • Aert van der Goesstraat 27
  • 06 45 26 49 91
  • Di, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Wo, do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-denhaag@weleda.nl
Weleda City Spa. Massage en schoonheidssalon, Hillegersberg Rotterdam

Rotterdam

Weissenbruchlaan 46 ,  06 - 45 27 46 64 Vestigingsgegevens
  • Weissenbruchlaan 46
  • 06 - 45 27 46 64
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-rotterdam@weleda.nl
Massage en Gezichtsbehandeling Oegstgeest, Weleda City Spa

Oegstgeest-Leiden

De Kempenaerstraat 24, Oegstgeest ,  06 45 26 99 15 Vestigingsgegevens
  • De Kempenaerstraat 24, Oegstgeest
  • 06 45 26 99 15
  • Di: 10.00 - 17.00 uur
  • Woe, do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-oegstgeest@weleda.nl
Weleda City Spa Amsterdam

Amsterdam

Jacob van Lennepkade 288, hoek JP Heijestraat ,  06 - 82 71 22 86 Vestigingsgegevens
  • Jacob van Lennepkade 288, hoek JP Heijestraat
  • 06 - 82 71 22 86
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-amsterdam@weleda.nl
Weleda City Spa Vught reclamezuil van der valk

Den Bosch-Vught

Van der Valk hotel 's-Hertogenbosch-Vught ,  Bosscheweg 2, Vught Vestigingsgegevens
  • Van der Valk hotel 's-Hertogenbosch-Vught
  • Bosscheweg 2, Vught
  • 06 - 82 07 39 14
  • Ma: 14.00 - 21.00 uur
  • Wo-vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Za-zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Dinsdag gesloten
  • spa-vught@weleda.nl
City Spa Lelystad Entree

Lelystad

Van der Valk hotel Lelystad, verdieping -1 ,  Larserplein 1 Vestigingsgegevens
  • Van der Valk hotel Lelystad, verdieping -1
  • Larserplein 1
  • 06 57 83 82 36
  • Di-za: 10.00 - 21.00 uur
  • Zo: 10.00 - 18.00 uur
  • Ma: gesloten
  • spa-lelystad@weleda.nl
Hotel gorinchem impressie

Gorinchem

Van der Valk hotel Gorinchem, 2e etage ,  Franklinweg 7 Vestigingsgegevens
  • Van der Valk hotel Gorinchem, 2e etage
  • Franklinweg 7
  • 4207 HX Gorinchem
  • 06 - 45 51 07 87
  • ma-di: 14.00 - 21.00 uur
  • wo-za: 10.00 - 21.00 uur
  • zo: 10.00 - 17.00 uur
  • spa-gorinchem@weleda.nl