Locaties

Hier vind je ons

Den Haag

  • Aert van der Goesstraat 27
  • 070 - 219 50 79
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-denhaag@weleda.nl
Gevel massagesalon en beautysalon Weleda City Spa Den Haag

Rotterdam

  • Weissenbruchlaan 46
  • 010 - 316 60 11
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-rotterdam@weleda.nl
Weleda City Spa. Massage en schoonheidssalon, Hillegersberg Rotterdam

Oegstgeest-Leiden

  • De Kempenaerstraat 24, Oegstgeest
  • 071 - 207 46 04
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-oegstgeest@weleda.nl
Massage en Gezichtsbehandeling Oegstgeest, Weleda City Spa

Amsterdam

  • Jacob van Lennepkade 288, hoek JP Heijestraat
  • 020 - 247 00 78
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-amsterdam@weleda.nl
Weleda City Spa Amsterdam

Den Bosch-Vught

  • Van der Valk hotel 's-Hertogenbosch-Vught
  • Bosscheweg 2, Vught
  • 073 - 303 90 35
  • Ma: 14.00 - 21.00 uur
  • Wo-vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Za-zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Dinsdag gesloten
  • spa-vught@weleda.nl
Weleda City Spa Vught reclamezuil van der valk

Tiel

  • Van der Valk hotel Tiel, ingang bij Van der Valk Vitaal
  • Laan van Westroijen 10
  • 0344-229701
  • Di-vr: 12.00 - 19.00 uur
  • Za: 11.00 - 18.00 uur
  • Zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-tiel@weleda.nl
Carousel wide 1024x768 Nieuwe entree 2

Zoetermeer

IMG 4427

Lelystad

  • Larserplein 1
  • 032 - 074 89 09
  • Ma, di: 14.00 - 21.00 uur
  • Wo, do, vrij, za: 10.00 - 21.00 uur
  • Zo: 10.00 - 17.00 uur
  • spa-lelystad@weleda.nl
City Spa Lelystad Entree

Even er tussenuit? Boek een behandeling in Gent (België).

Gent