Locaties

Hier vind je ons

Den Haag

  • Aert van der Goesstraat 27
  • 06 45 26 49 91
  • Di, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Wo, do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-denhaag@weleda.nl
Gevel massagesalon en beautysalon Weleda City Spa Den Haag

Rotterdam

  • Weissenbruchlaan 46
  • 06 - 45 27 46 64
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-rotterdam@weleda.nl
Weleda City Spa. Massage en schoonheidssalon, Hillegersberg Rotterdam

Oegstgeest-Leiden

  • De Kempenaerstraat 24, Oegstgeest
  • 06 45 26 99 15
  • Di: 10.00 - 17.00 uur
  • Woe, do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-oegstgeest@weleda.nl
Massage en Gezichtsbehandeling Oegstgeest, Weleda City Spa

Amsterdam

  • Jacob van Lennepkade 288, hoek JP Heijestraat
  • 06 - 82 71 22 86
  • Di, wo, za, zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Do, vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Maandag gesloten
  • spa-amsterdam@weleda.nl
Weleda City Spa Amsterdam

Den Bosch-Vught

  • Van der Valk hotel 's-Hertogenbosch-Vught
  • Bosscheweg 2, Vught
  • 06 - 82 07 39 14
  • Ma: 14.00 - 21.00 uur
  • Wo-vr: 10.00 - 21.00 uur
  • Za-zo: 10.00 - 17.00 uur
  • Dinsdag gesloten
  • spa-vught@weleda.nl
Weleda City Spa Vught reclamezuil van der valk

Zoetermeer

IMG 4427

Lelystad

  • Van der Valk hotel Lelystad, verdieping -1
  • Larserplein 1
  • 06 57 83 82 36
  • Di-za: 10.00 - 21.00 uur
  • Zo: 10.00 - 18.00 uur
  • Ma: gesloten
  • spa-lelystad@weleda.nl
City Spa Lelystad Entree

Gorinchem

  • Van der Valk hotel Gorinchem, 2e etage
  • Franklinweg 7
  • 4207 HX Gorinchem
  • 06 - 45 51 07 87
  • ma-di: 14.00 - 21.00 uur
  • wo-za: 10.00 - 21.00 uur
  • zo: 10.00 - 17.00 uur
  • spa-gorinchem@weleda.nl
Hotel gorinchem impressie

Even er tussenuit? Boek een behandeling in Gent (België).

Gent