Natuurlijk in balans
met een moment voor jezelf

Kies een vestiging in jouw buurt

Gevel massagesalon en beautysalon Weleda City Spa Den Haag

Den Haag

Aert van der Goesstraat 27 ,  070 - 219 50 79 Vestigingsgegevens
  • Aert van der Goesstraat 27
  • 070 - 219 50 79
  • di, wo, zo: 10:00 - 17:00
  • do, vr: 10:00 - 21:00
  • za: 10:00 - 18:00
  • spa-denhaag@weleda.nl
Weleda City Spa. Massage en schoonheidssalon, Hillegersberg Rotterdam

Rotterdam

Weissenbruchlaan 46 ,  010 - 316 60 11 Vestigingsgegevens
  • Weissenbruchlaan 46
  • 010 - 316 60 11
  • di, wo, zo: 10:00 - 17:00
  • do, vr: 10:00 - 21:00
  • za: 10:00 - 18:00
  • spa-rotterdam@weleda.nl
Massage en Gezichtsbehandeling Oegstgeest, Weleda City Spa

Oegstgeest-Leiden

De Kempenaerstraat 24, Oegstgeest ,  071 - 207 46 04 Vestigingsgegevens
  • De Kempenaerstraat 24, Oegstgeest
  • 071 - 207 46 04
  • di, wo, za, zo: 10:00 - 17:00
  • do, vr: 10:00 - 21:00
  • spa-oegstgeest@weleda.nl
Weleda City Spa Amsterdam

Amsterdam

Jacob van Lennepkade 288, hoek JP Heijestraat ,  020 - 247 00 78 Vestigingsgegevens
  • Jacob van Lennepkade 288, hoek JP Heijestraat
  • 020 - 247 00 78
  • di, wo, zo: 10:00 - 17:00
  • do, vr: 10:00 - 21:00
  • za: 10:00 - 18:00
  • spa-amsterdam@weleda.nl
Weleda City Spa Vught reclamezuil van der valk

Den Bosch-Vught

Van der Valk hotel 's-Hertogenbosch-Vught ,  Bosscheweg 2, Vught Vestigingsgegevens
  • Van der Valk hotel 's-Hertogenbosch-Vught
  • Bosscheweg 2, Vught
  • 073 - 303 90 35
  • ma-di: 14:00 - 21:00
  • wo-vr: 10:00 - 21:00
  • za: 10:00 - 18:00
  • zo: 10:00 - 17:00
  • spa-vught@weleda.nl
Carousel wide 1024x768 Nieuwe entree 2

Tiel

Van der Valk hotel Tiel, ingang bij Van der Valk Vitaal ,  Laan van Westroijen 10 Vestigingsgegevens
  • Van der Valk hotel Tiel, ingang bij Van der Valk Vitaal
  • Laan van Westroijen 10
  • 0344-229701
  • ma-vr: 11:00 - 21:00
  • za: 10:00 - 18:00
  • zo: 10:00 - 17:00
  • spa-tiel@weleda.nl
City Spa Lelystad Entree

Lelystad

Larserplein 1 ,  032 - 074 89 09 Vestigingsgegevens
  • Larserplein 1
  • 032 - 074 89 09
  • ma - di: 14:00 - 21:00
  • wo - za: 10:00 - 21:00
  • zo: 10:00 - 17:00
  • spa-lelystad@weleda.nl